Gece Modu

Kullanım Şartları

oyunlobi.com üzerinden içeriklerimize göz atmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatli bir şekilde inceleyin. Bu sitede oluşturulan içerikler oyunlobi.com ekibi tarafından hazırlanmış olup oyunlobi.com’a erişerek bu içeriklere ulaşan gerçek ve tüzel kişilikler aşağıda yer alan sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Siteye erişim sağlayan tüm okuyucularımız aşağıda maddeleri sıralanan sözleşmemizi kabul etmiş olup, bu maddeler üzerinde oyunlobi.com yönetiminin yapacağı değişiklikleri de kabul etmiş olacaktır. Bu bağlamda siteye yapılan tüm girişler ile ilgili oluşacak hatalar ve risk sayılabilecek durumlar sonucu okuyucularımız oyunlobi.com’dan hak iddia edemez.

oyunlobi.com’a giriş sağlayan kişiler sitede yer alan içeriklerin; videoların, görsellerin ve metinlerin zararlı yazılımlardan arındırılmamış olabileceğini ve bu hususlarda oyunlobi.com’un herhangi bir garanti vermediğini kabul etmektedir. Bu tip bilgisayara ve internet bağlantısına zarar verebilecek yazılımların temizliği, engellenmesi ve ortadan kaldırılması tamamiyle kişinin kendi sorumluluğundadır.

Bu sitede yayınlanan tüm içerikler kullanıcıları bilgilendirmek üzere olup kişisel görüşler dahil hiçbir içerik tavsiye, emir niteliğinde değildir. oyunlobi.com üzerinde yayınlanan bir içerikle alacağınız kararlar sonucu oluşacak sorunlardan oyunlobi.com ekibi sorumluluk üstlenmemektedir.

Site dahilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve paylaşılan bilgilerin doğruluğu oyunlobi.com tarafından onaylanmamış olup; oyunlobi.com yönetimi bu bilgilerin doğurabileceği kötü sonuçlardan dolayı zan altında bırakılamaz. oyunlobi.com üzerinde ceza teşkil edebilecek tüm davranışlar hukuki ve cezai kanunlar çerçevesinden kişilerin kendilerine aittir, oyunlobi.com bu tür ceza gerektiren davranışlardan sorumlu tutulamaz.

oyunlobi.com bu sözleşmenin ihlali ve başka sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. oyunlobi.com ekibi sözleşmenin ihlali doğrultusunda yapılabilecek hesabı askıya alma, silme gibi durumlarda herhangi bir sorumluluk kabul etmez, bu tür bir işlem üzerinden suçlanamaz. oyunlobi.com’ya üye olunması durumunda sitenin kuralları gereği oyunlobi.com ekibi kullanıcılarınızı değiştirebilir, hatta silebilir. Bu siteye erişim sağlayan kullanıcılar bu kuralları esas alarak sorumluluklarının kendi üzerinde olduğunu, oluşabilecek kötü durumlarda oyunlobi.com ekibinin herhangi bir sorumluluğu üstlenmediğini unutmamalıdır.